Yan alanlar | TEK Okulları

YAN ALANLAR

Öğrencilerimiz ile ilgili her alanda son derece hassas davranırız. Yemek ve servis hizmetlerini en iyi şekilde almaları için çaba sarfederiz.

Öğrencilerimiz ile ilgili her alanda son derece hassas davranırız. Yemek ve servis hizmetlerini en iyi şekilde almaları için çaba sarfederiz. Günlük yemek menülerimizi oluştururken yaş gruplarının almaları gereken protein, karbonhidrat, yağ ve mineral dengesini gözetiriz. Bizim sistemimizde her çocuk yemeğini yer. Öğretmenlerimiz ya da yemekhane çalışanlarımız yemek saatlerinde çocukların yedikleri içeriği kontrol eder ve yemeğini bitirmeyen çocuklar için farklı çözüm yolları hayata geçirerek yemeklerini bitirmelerini sağlarlar. Öğrencilerimizin okula para getirmelerine gerek yoktur. Okulda öğrencilerimize ücretsiz olarak hizmet veren bir kafeteryamız vardır. Öğrencilerimiz kafeteryadan taze meyve suyu, popcorn ve taze simit alabilirler. Bu ikramlar belli saatlerde taze olarak servis edilir. İsteyen öğrenciler istedikleri ikramı kendileri alabilirler. Kafeteryamızda bir de kumbara vardır. Öğrencilerimiz dilerlerse bu kumbaraya aldıkları ikramlar karşılığında para atabilirler. Böylece öğrenciler toplanan paralarla okulumuzdaki köpeğin ihtiyaçlarının bir kısmını karşılarlar.

Öğrencilerin servis biniş ve inişleri de aynı hassasiyetle öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz tarafından takip edilir. Her öğrenci okula geldiğinde karşılanır ve okuldan çıkarken uğurlanır. Karşılama ve uğurlama sürecinde tüm eğitimcilerimiz aktif görev alırlar. Bu nedenle geç kalan ve gelmeyen öğrencilerin aileleriyle erkenden haberleşme fırsatı doğar.

İLETİŞİM

Kayıt ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.