Veli İle İletişim | TEK Okulları

VELİ İLE İLETİŞİM

Öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimleri öğretmelerimiz ve yöneticilerimiz tarafından takip edilir ve ilgili sınıf öğretmeni tarafından her öğrenci için bir gelişim raporu tutulur.

Öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimleri öğretmelerimiz ve yöneticilerimiz tarafından takip edilir ve ilgili sınıf öğretmeni tarafından her öğrenci için bir gelişim raporu tutulur. Raporun içeriğinde okul rehber öğretmeninin, branş öğretmenlerinin ve okul yöneticilerinin de görüşleri yer alır. Velilerimiz öğrenci gelişim raporlarını düzenli aralıklarla mail olarak alırlar.

Öğrenci gelişim raporlarının velilerimize ulaştırılmasından sonra velilerimizle bireysel öğrenci değerlendirme toplantılarımız başlar. Her veliyi tek tek okula alır ve öğrencimizin akademik ve sosyal gelişimlerini ilgili hocalarla birlikte bir masa etrafında değerlendiririz.

Eğitimcilerimizde kurumsal cep telefonlarımız vardır ve velilerimizin eğitimcilere her an direk cep telefonu üzerinden ulaşabilirler.

Her Cuma günü velilerimize geçtiğimiz hafta okulumuzda ne oldu, önümüzdeki hafta neler olacak yazılı olarak bilgilendirme bültenleri göndeririz. Ayrıca her ay sonunda geçtiğimiz ay okulumuzda neler oldu, gelecek ay neler olacak yazılı bilgilendirme bültenleri de velilerimize mail olarak gönderilir.

İLETİŞİM

Kayıt ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.