Yönetim | TEK Okulları

YÖNETİM

 • Celal Serzan Timuçin
  Kurucu

  CELAL SERZAN TİMUÇİN

  Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden 2012 yılında mezun olan Serzan Timuçin, 30 yılı aşkın süredir akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Başakşehir Petrol Şirketler Grubunda Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üslenmiş, 2015 yılı itibariyle grubun Yönetim Kurulu Başkanı olmuş, başta enerji ve gayri menkul olmak üzere yeni sektörlere yatırım yapılmasına liderlik ve öncülük etmiştir.

  "Bir toplumun kalkınmasında en önemli unsur eğitimdir" inancıyla eğitim sektöründe faaliyet göstermeye karar veren Serzan Timuçin; eğitimde farklı bir vizyon ve misyon ile Bahçeşehir de Özel TEK Timuçin Eğitim Kurumları'nı kendi yerleşkesinde hayata geçirmiştir.

 • Tamer BAŞ
  Genel Koordinatör

  TAMER BAŞ

  Marmara Üniversitesi BESYO mezunu olan Sayın Tamer BAŞ, aslen milli sporcudur, Eğitim hayatına 90 lı yılların başında öğretmen olarak başlayan Sayın Tamer BAŞ eğitim sektörünün her kademesinde çalışmış, zincir okul gruplarında Müdürlük, Direktörlük ve Genel Müdürlük yapmıştır. Ulusal ve uluslararası birçok eğitim programlamalarında ve incelemelerinde görev almış olan Sayın Tamer BAŞ. Dünya da uygulanan eğitim sistemleri ile ilgili Avusturya, İngiltere, Almanya, Hollanda, Finlandiya gibi ülkelerde araştırma, entegre edebilme ve gelişimi üzerine çalışmalarında bulunmuştur, ülkemizin güncel eğitim sistemi üzerine dikey, yatay ve derinliğine geliştirme programlarının öncüsüdür. Sayın Tamer BAŞ Özay ve Simay adında iki çocuk babasıdır.

İLETİŞİM

Kayıt ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.